top of page

Wed, 24 Jan

|

Ukryte Miejsce

Pełnia Kobiecości: Krąg Kobiet

Krąg o relacji intymnej z naszą sensualnością.

Registration is closed
See other events
Pełnia Kobiecości: Krąg Kobiet
Pełnia Kobiecości: Krąg Kobiet

Time & Location

24 Jan 2024, 17:30 – 20:30

Ukryte Miejsce, w oficynie, Aleja Niepodległości 787, 81-805 Sopot, Poland

Guests

About the event

Seksualność Kobiet w swojej zintegrowanej esencji to siła, witalność, moc kreacji i niewinność.

Nasza relacja z ciałem & seksualnością determinuje jakie jesteśmy w relacjach, pracy i biznesie, ale nie tylko. Nie przesadzę więc ze stwierdzeniem, że to najważniejsza relacja w Twoim życiu. 

Jednak jest to wciąż obciążający temat… albo jej się wstydzimy, albo jest jej za dużo w świecie, który chce nam ją odebrać.

Co sprawia, że odcinamy się od ciała, tym samym odrzucając naszą seksualność.

Odrzucamy naszą kobiecość i wszystko co z nią związane.

Nie przeżywamy jej w pełni.

Odcinamy wszystkie odczucia od miednicy w dół, żyjemy za bardzo w głowie "w męskiej energii", bo świat nam powiedział, że tak jest bezpieczniej.

Lub... za bardzo przywiązujemy do niej wagę, bo z drugiej strony świat nam mówi, że seksualność = poczucie wartości. 

A do tego możemy czuć się samotnie na naszej drodze i blokować naszą sensualność z obawy przed odrzuceniem innych kobiet... 

Więc odrzucamy siebie. 

Ponieważ odrzucając pełnię naszej kobiecości, odrzucamy siebie same.

Kochana Kobieto,

przychodzę Ci powiedzieć, że Twoja seksualność i wszystkie historie z nią związane są piękne i właściwe. 

I że bezpiecznie jest czuć Twoje ciało i być Kobietą, a razem możemy te wszystkie niepotrzebne historie uzdrowić i przepisać na nowo.

Głęboko wierzę, że gdy Kobiety zbierają się razem aby celebrować swoją seksualność, cały świat się uzdrawia, a przede wszystkim nasza własna relacja z kobiecością. 

Dlatego Zapraszam Ciebie, Kochana do Celebracji Pełni Kobiecości

W czułym gronie kobiet. W bliskości i bezpiecznej przestrzeni. W Pełnię. 

Moją intencją na ten krąg jest czułe bycie razem z tym, co w nasz żywe w temacie seksualności. 

Z mojego własnego doświadczenia, a także z doświadczenia pracy z kobietami zauważam, że najczęstszą emocją jaka towarzyszy przekonaniom o seksualności jest wstyd, który jest emocją relacyjną. Wstydu nauczyłyśmy się w relacjach i tak też możemy go uzdrowić :) 

W czułej obecnoności kobiet. Mówiąc na głos o tym, co w Tobie żywe i prawdziwe. 

Będziemy mówić o relacji z naszą seksualnością, o tym co odpuszczamy, co celebrujemy i odkrywać autentyczne pragnienia. 

Poprowadzę również medytację somatyczną, dzięki której poczujesz się bezpiecznie i rozgościsz się czule w swoim ciele, a na koniec przewiduję sensualne & dzikie tańce jeśli starczy nam czasu :) 

Przyjdź ze swoją historią jeśli jest ona o wstydzie.

Przyjdź ze swoją historią jeśli jest ona o miłości i błogiej ekstazie.

Przyjdź jeśli nie wiesz jaka jest Twoja obecna historia.

Przyjdź jeśli chcesz celebrować Pełnię Kobiecości - swoją i innych kobiet. 

Przyjdź jeśli nie chcesz dzielić się swoją historią, a chcesz po prostu być.

Po prostu przyjdź jeśli woła Cię ten krąg. 

Ważne informacje:  

Poufność. 

W kręgu obowiązuje absolutna zasada poufności. To co zostanie wypowiedziane w Kręgu, zostaje w Kręgu. Nie wynosimy hisotrii innych Kobiet na zewnątrz. Nie rozmawiamy o nich z osobami trzecimi. 

Autorytet Ciała

Jeśli potrzebujesz wyjść z kręgu za potrzebą lub koniecznie musisz ruszyć po przekąski, to oczywiście możesz. Słuchaj się ciała, zastanów się jednak czy naprawdę tego potrzbujesz czy po prostu się rozpraszasz. Miej na uwadze to, że Kobiety, które będę mówiły chcą zostać wysłuchane. Nie poczują tego, kiedy będziemy się nawzajem rozpraszać.

Słuchanie się autorytetu ciała to również nieprzyjęcie zaproszenia do mini praktyk & medytacji, które będę oferować. Tutaj też bądź ciekawa i wsłuchaj się głębiej w swoje "dlaczego".

Słuchaj całym ciałem. Mów z ciała.

Mów z serca, słuchaj całym ciałem. Badź uważna i obecna - to pozwala nam współtworzyć bezpieczną przestrzeń. Pozostań w kontakcie z odczuciami w ciele kiedy mówisz i kiedy słuchasz. Co się zadziewa w Tobie kiedy słuchasz historii innych kobiet? Co czujesz kiedy to Ty jesteś wysłuchana?

Szacunek

Odnosimy się do siebie z czułym szacunkiem. Nie krytykujemy, nie oceniamy, nie komentujemy i nie udzielamy rad, o które nie zostałyśmy wyraźnie poproszone. 

Ja

Mówimy z miejsca "Ja". Opowiadamy własne historie. Jeśli chcemy się podzielić tym, co w nas rezonuje albo nas zainspirowało słuchając historii innych kobiet, mówimy o tym w odniesieniu do własnego doświadczenia, nie porównując się do innych osób i ich doświadczeń. 

Bezpieczeństwo & trauma

Wybierz historię o której możesz i chcesz mówić. Krąg, który będziemy tworzyć to bezpieczna przestrzeń i wszystkie historie są mile widziane, jednak nie ma na celu zastąpić terapii, czy coaching'u. Jeśli jest w Tobie żywa trauma której nie przepracowałaś  (lub pracowałaś w terapii, jednak nie przyniosła ona upragnionego efektu), zachęcam Cię do kontaktu idywidualnego. Tylko tak będę mogła obdarzyć Cię uwagą, na którą zasługuje Twoja historia i właściwie poprowadzić Cię dalej abyś poczuła się bezpiecznie. 

Polowanie na Iskierkę :) 

Steven Hoskinson w swojej pracy mówi tym, aby w relacjach skupiać się na odczuwaniu przyjemnych uczuć wywołanych przez rozmówcę. To nieustanna pogoń za iskierką podtrzymującą ogień! Jest to fantastyczne i proste narzędzie!  Zapraszam Cię do tego abyś polowała na iskierki podczas naszego Kręgu. Może historia innej kobiety, sposób w jaki mówi albo się porusza wywoła tę iskierkę?  Pozwoli nam to na utrzymanie wysokich wibracji & czułych serc w przestrzeni, którą będziemy współtworzyć :)

Zapisy na wydarzenie:

Zapisać można się jedynie na stronie wydarzenia  klikająć "buy tickets" - bilet jest darmowy. 

Udział jest bezpłatny, zrzucamy się jedynie na przestrzeń oraz przekąski, świece i inne cudowne rzeczy

Sama wybierasz kwotę (min 40 zł/osoba) 

O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń

Ilość miejsc: 12 

Kiedy się zapiszesz będziesz pewna, że miejsce dla Ciebie zostało zarezerowane.

Możesz wtedy wtedy potwierdzić uczestnictwo wykonując przelew na zrzutkę.

Jeśli nie potwierdzisz do poniedziałku, na Twoje miejsce przyjdzie kolejna osoba z listy, więc proponuję to ogarnąć od razu :)

Dane do przelewu:

BLIK +48536313227 

lub REVOLUT +447425889893 

W tytuł transakcji wpisz proszę  imię i nazwisko, które wpisałaś przy rezerwacji miejsca. 

Jak przygotować się do Kręgu?

Ubierz się ciepło, wygodnie i kobieco. Nawet jeśli kobieco tego dnia będzie dla Ciebie oznaczać bycie w dresach z piękną bielizną pod spodem, o której tylko Ty wiesz:) 

przyjdź 10 minut przed rozpoczęciem

Zabierz ze sobą:

- koc/szal i grube skarpety, gdyż może być chłodno w przestrzeni.

- vege przekąski na wspólny stół & kubek termiczny

- czułość, którą wniesiesz do Kręgu :) 

O mnie:

Aneta Bednarczyk Trauma-informed Somatic & Feminine Empowerment Coach. Embodied Dance Facilitator. Wild Woman.

Ukończyłam Szkołę Coachingu Somatycznego The Somatic School w Londynie, kurs pracy z traumą Organic Intelligence, Embodied Dance - Ucieleśniony Taniec Terapeutyczny (Liberation Through Movement) a także Tantry i kilkanaście innych  (to już uzależnienie ;) ).

Soma oznacza ciało po grecku. Coaching somatyczny to narzędzie, które najprościej mówiąc pozwala Ci połączyć się z podświadomością na poziomie komórkowym, uwolnić nieprzepracowane emocje i sięgnąć po swoje pragnienia. Najnowszy research z neurobiologii i psychosomatyki mówi, że działa:) Moje klientki potwierdzają:) Więcej o tym możesz przeczytać na moim rozwijającym się profilu na instagramie @somabliskosc lub już istniejącym od jakiegoś czasu @embodied.revolution oraz stronie internetowej www.embodiedrevolution.com

Od 4 lat zgłębiam swoją wiedzę i pomagam świadomym kobietom, liderkom w biznesie & zapracowanym mamom które pragną połączyć się głębiej ze swoją kobiecością i uczę je jak czerpać więcej przyjemności z relacji intymnych i swojej sensualnej esencji poprzez nowoczesne techniki coachingu i praktyki somatyczne, dzięki którym kobiety na nowo łączą się ze swoim ciałem, emocjami i przyjemnością.

W swojej pracy inspiruję się światowej klasy mentorami, takimi jak min. Peter Lavine, Gabor Mate, Deb Dana oraz Layla Martin, ale przede wszystkim inspiruję się żywymi historiami kobiet, a szczególnie skarbnicą wiedzy jaką oferuje organiczna inteligencja zapisana w ciele każdej z nas.  Za każdym razem zdumiewa mnie jak często ciało dosłownie mówi nam coś zupełnie przwciwnego niż to, co podpowiada umysł. Musimy tylko się wsłuchać aby otrzymać odpowiedzi na nurtujące nas pytania takie jak: Jaką ścieżkę kariery wybrać? Czy to partner/ka dla mnie? Jak stawiać granice z miłością? Jak czerpać więcej satysfakcji z mojego życia seksualnego? Czy naprawdę chcę być matką? Co chcę dziś zjeść na obiad? Jak mogę zwolnić i czerpać więcej przyjemności na co dzień?itepe:)

Na te wszystkie pytania tylko Ty masz odpowiedzi. 

Jak może się domyślasz, sama przeszłam długą drogę. Relacje to obszar, w którym przeszłam najwięcej lekcji. Wiele razy przeszłam przez trudne rozstania, po których nie chciałam wstać z łóżka przez miesiące, nie potrafiłam czerpać przyjemności z życia, aż pewnego dnia zaczęłam szukać innej drogi. Nauczyłam się kochać siebie… tak naprawdę. Z wszelkimi "brakami", historią traumy, cieniami i tym co we mnie piękne. Czytanie o tym całym self-love i kobiecości, a przeżywanie tego w sobie  to dwa zupełnie różne wymiary. I wiesz co? Kochanie siebie i tworzenie intymnej relacji ze sobą było dla mnie najtrudniejszą rzeczą, jaką kiedykolwiek zrobiłam.  Nadal jest to dla mnie facycynująca przygoda i chyba już zawsze będzie. Jeszcze 4 lata temu nie wyobrażałam sobie nawet, że przyjemność całego ciała i świadome relacje pełne miłości, które nie kręcą się wokół dramatów są dla mnie dostępne. Bo trudno wyobrazić sobie coś, czego nigdy się nie doświadczyło. I może Ty też jesteś w takim miejscu i chcesz więcej dla siebie. Jeśli woła Cię moja historia (opowiedziana w wielkim skrócie) - zapraszam Cię do mojego świata. ♡

Do zobaczenia!

Z czułością, 

A. 

Tickets

  • Rezerwacja Miejsca

    PLN 0.00
    Sold Out
  • Lista rezerwowa ♥️

    PLN 0.00
    Sale ended

Total

PLN 0.00

Share this event

bottom of page